SEE(M)OC 2018ned 26.8.2018 1:22
Start listcreated by OS2003 © Stephan Krämer 2007

Stno Team                              
          Leg Name                                     Chip 


M16  (5)    Start: 10:00:00    

 113 SEEOC Team Bulgaria               
            1 Nedkov, Nikolay                       2013453 
            2 Shterev, Preslav                      9500007 
            3 Ivanov, Aleksandar                    8212100 

 114 SEEOC Team Moldova                
            1 Iordatii, Vladimir                    1000304 
            2 Davidov, Iaroslal                     1300767 
            3 Virtan, Maxim                         1300762 

 115 SEEOC Team Romania                
            1 Iacob, Adrian                         1401600 
            2 Vadean, Catalin                       1401619 
            3 Catana, Alexandru                     1401616 

 116 SEEOC Team Slovenia               
            1 Kavčič, Domen                         2069807 
            2 Maj Poženel, Natan                    2107053 
            3 Jevševar, Martin                      2077853 

 117 Vacant                            
            1 N.N.                                          
            2 N.N.                                          
            3 N.N.                                          




M18  (7)    Start: 10:00:00    

  65 SEEOC Team Bulgaria               
            1 Neykov, Volentin                      8636964 
            2 Kotkov, Toma                          8640387 
            3 Ivandzhikov, Boyan                    8652503 

  66 SEEOC Team Croatia                
            1 Kukec, Jura                           1289347 
            2 Gobec, Jan                            8135002 
            3 Vukelić, Juran                         406735 

  67 SEEOC Team Moldova                
            1 Gladchin, Dmitrii                     1000309 
            2 Macari, Murius                        1000310 
            3 Spataru, Evgherii                     1000303 

  68 SEEOC Team Romania                
            1 Crisan, Ionut                         1401646 
            2 Vigh, Lorand                          9102819 
            3 Knobloch  Esztergar, Peter            7205527 

  69 SEEOC Team Serbia                 
            1 Radovanović, Marko                    1413994 
            2 Marković, Dušan                       2077070 
            3 Nikodijević, Aleksa                    233328 

  70 SEEOC Team Slovenia               
            1 Ravnikar, Žan                         7210496 
            2 Gantar, Tjaž                          2077609 
            3 Blaž, Matic                           9101667 

  71 Vacant                            
            1 N.N.                                          
            2 N.N.                                          
            3 N.N.                                          




M20  (6)    Start: 10:00:00    

  33 SEEOC Team Bulgaria               
            1 Georgiev, Plamen                      9102936 
            2 Borisov, Petar                        8655565 
            3 Yordanov, Stefan                      1006081 

  34 SEEOC Team Macedonia              
            1 Koteski, Mario                        2046102 
            2 Todorovski, Jovan                     2046113 
            3 Trajskovski, David                    2046103 

  35 SEEOC Team Moldova                
            1 Buzuc, Constantin                     1300758 
            2 Iurichin, Nicita                      1401647 
            3 Cabis, Vladimir                       1000398 

  36 SEEOC Team Romania                
            1 Biro, Alexandru                       1401693 
            2 Szikszai, Csongor                     2037711 
            3 Minoiu, George                        8000402 

  37 SEEOC Team Slovenia               
            1 Škarabot, Matej                       1908999 
            2 Petrovič, Gašper                      1401504 
            3 Hadalin, Iztok                         442814 

  38 Vacant                            
            1 N.N.                                          
            2 N.N.                                          
            3 N.N.                                          




M21  (8)    Start: 10:00:00    

   1 SEEOC Team Bulgaria               
            1 Atomosov, Apostol                     8652494 
            2 Yordanov, Teodor                      8403301 
            3 Sirakov, Ivan                         8282222 

   2 SEEOC Team Croatia                
            1 Razum, Matija                         8221221 
            2 Čapeta, Davor                          300745 
            3 Horvat, Lobel                         7910421 

   3 SEEOC Team Macedonia              
            1 Draginov, Jane                        2046142 
            2 Taleski, Aleksandor                   2046112 
            3 Veleski, Hristijan                    2046106 

   4 SEEOC Team Moldova                
            1 Fomiciov, Vasilii                     1000368 
            2 Fomiciov, Anatolii                    1006086 
            3 Fomiciov, Ivan                        1300760 

   5 SEEOC Team Romania                
            1 Suciu, Simion                         7210423 
            2 Barkasz, Daniel                       8000403 
            3 Ciobanu, Roman                        8000408 

   6 SEEOC Team Serbia                 
            1 Bilić, Stefan                         8625374 
            2 Ivković, Slobodan                     1402320 
            3 Ćorić, Željko                         2034133 

   7 SEEOC Team Slovenia               
            1 Stanonik, Simon                       2077620 
            2 Tušar, Peter                          1401615 
            3 Bogataj, Mark                         8000018 

   8 Vacant                            
            1 N.N.                                          
            2 N.N.                                          
            3 N.N.                                          




MW35  (15)  Start: 10:15:00    

 129 SEEMOC ŠOK SLO4                   
            1 Sladič, Roman                          442575 
            2 Plavček, Ana                          2045587 
            3 Eržen, Boris                           520504 

 130 SEEMOC Team Bulgaria BUL1         
            1 Halachev, Nikolay                     1409403 
            2 Dimitrova, Mariana                    8655700 
            3 Topalova, Nikolina                    1409410 

 131 SEEMOC Team Bulgaria BUL2         
            1 Penkova, Violeta                      2008675 
            2 Krasteva, Milena                      2013447 
            3 Gateva, Miglena                       2013415 

 132 SEEMOC Team Bulgaria BUL3         
            1 Rachev, Boyko                         1007825 
            2 Kaynakchieva, Julia                   2013405 
            3 Jordanov, Plamen                      8627833 

 133 SEEMOC Team Croatia CRO1          
            1 Vuk, Tomislav                         7778899 
            2 Korper Seražin, Sabina                  46479 
            3 Varnica, Tomislav                     8079783 

 134 SEEMOC Team Croatia CRO4          
            1 Ocvirk, Edi                           8230775 
            2 Orlić, Antonija                       8041177 
            3 Orehoci, Robert                       8250869 

 135 SEEMOC Team Croatia CRO5          
            1 Delić, Petar                          7820618 
            2 Beblek, Ana                           7663976 
            3 Pongrac, Branwir                      7032222 

 136 SEEMOC Team Croatia CRO6          
            1 Fabijanović, Daniel                    446316 
            2 Berženji, Sanda                       2120666 
            3 Šeperić Gradiša, Ivan                 7622357 

 137 SEEMOC Team Croatia CRO7          
            1 Čorko Meštrović, Irena                2105096 
            2 Gliska, Beata                         2109710 
            3 Meštrović, Tomislav                   2088246 

 138 SEEMOC Team Romania ROM1          
            1 Tamas, Relu                           8637582 
            2 Stupu, Anca                            211743 
            3 Stupu, Petru                          2042235 

 139 SEEMOC Team Serbia SER4           
            1 Radovanović, Slobodan                 1396144 
            2 Petrović, Nataša                      1403182 
            3 Veljović, Slobodan                    1401554 

 140 SEEMOC Team Slovenia SLO1         
            1 Kolner, Blaž                          7210500 
            2 Zupan, Romana                         1425101 
            3 Hribar, Andraž                         887794 

 141 SEEMOC Team Slovenia SLO2         
            1 Pust, Tomaž                           2088287 
            2 Hacin Kolner, Irena                   1425110 
            3 Zupan, Gregor                         7210497 

 142 Vacant                            
            1 N.N.                                          
            2 N.N.                                          
            3 N.N.                                          

 143 Vacant                            
            1 N.N.                                          
            2 N.N.                                          
            3 N.N.                                          




MW45  (14)  Start: 10:15:00    

 170 SEEMOC Team Bulgaria BUL1         
            1 Kabadzhov, Ivaylo                     9777999 
            2 Ivanova, Elvina                       1401678 
            3 Kolev, Krasimir                       1302758 

 171 SEEMOC Team Bulgaria BUL4         
            1 Koynov, Konstantin                    1007900 
            2 Atanasova, Mariana                    2008676 
            3 Atanasova, Aleksandar                 2008678 

 172 SEEMOC Team Bulgaria BUL5         
            1 Dragoev, Milen                        8655588 
            2 Nikolova, Elenora                     2013475 
            3 Pedev, Todor                          1008168 

 173 SEEMOC Team Bulgaria BUL6         
            1 Kamenarov, Kamen                      1007874 
            2 Kamenarova, Tzvetelina                 412900 
            3 Koev, Krasimir                        1409405 

 174 SEEMOC Team Bulgaria BUL9         
            1 Todorova, Margarita                    412722 
            2 Nikolaev, Hristo                       412732 
            3 N.N                                           

 175 SEEMOC Team Croatia CRO2          
            1 Vukelić, Bojan                         300743 
            2 Gobec, Ivana                           700021 
            3 Gobec, Damir                          8411972 

 176 SEEMOC Team Italy ITA1            
            1 Grilli, Alberto                       8488388 
            2 Vassileva, Tzretznka                  2029966 
            3 Brambilla, Stefano                    7203667 

 177 SEEMOC Team Moldova MDA1          
            1 Iurichin, Ruslan                      1302749 
            2 Cecan, Olga                           1300226 
            3 Isacov, Veaceslav                     2104657 

 178 SEEMOC Team Romania ROM2          
            1 Raduly, Robert Kalm                   7210417 
            2 Stefan, Cristina                      7209821 
            3 Stefan, Daniel                        7209820 

 179 SEEMOC Team Serbia SER1           
            1 Krstić, Dragan                        1413995 
            2 Juhas, Irina                          2077032 
            3 Marković, Radovan                     1600010 

 180 SEEMOC Team Slovenia SLO3         
            1 Čerin, Aleš                           2050455 
            2 Poljanšek, Marjanca                   2107070 
            3 Borštnik, Aleš                         406885 

 181 SEEMOC Team Slovenia SLO5         
            1 Poljanšek, Aleš                       2069848 
            2 Pribakovič Borštnik, Ana               406886 
            3 Petrovič, Dušan                       1566506 

 182 Vacant                            
            1 N.N.                                          
            2 N.N.                                          
            3 N.N.                                          

 183 Vacant                            
            1 N.N.                                          
            2 N.N.                                          
            3 N.N.                                          




MW55  (14)  Start: 10:15:00    

 190 SEEMOC Team Bulgaria BUL7         
            1 Frangova, Zhivka                      2013448 
            2 Ganev, Radi                           2008590 
            3 Danailova, Marusya                    2086946 

 191 SEEMOC Team Bulgaria BUL8         
            1 Mihalev, Pavel                        8655699 
            2 Marinova, Krasimira                   1409414 
            3 Neychev, Toncho                       8655698 

 192 SEEMOC Team Bulgaria BUL10        
            1 Dachev, Stoyan                        7300016 
            2 Zhecheva, Mariana                     2008619 
            3 Dimitrov, Dimitar                     2073612 

 193 SEEMOC Team Croatia CRO3          
            1 Merunka, Darko                        7630314 
            2 Cvitković, Maja                        636977 
            3 Mesić, Ivica                           222401 

 194 SEEMOC Team Moldova MDA2          
            1 Cerescu, Pavel                        1000409 
            2 Marusceac, Elena                      1000408 
            3 Vorobiov, Vladimir                    1300214 

 195 SEEMOC Team Moldova MDA3          
            1 Sitnic, Alexei                        1411591 
            2 Cretu, Natalia                        2101087 
            3 Cretu, Petru                          1304072 

 196 SEEMOC Team Moldova MDA4          
            1 Balmus, Gheorghe                      1000320 
            2 Vorobiova, Olga                       1000352 
            3 Degteariov, Vladimir                  1000325 

 197 SEEMOC Team Romania ROM3          
            1 Botos, Sorin                          7211386 
            2 Deconescu, Natalia                    1201055 
            3 Tokes, Arpad                          1006655 

 198 SEEMOC Team Romania ROM4          
            1 Urdea, Gheorghe                       7205765 
            2 Maiorescu, Niculina                   1302808 
            3 Maiorescu, Gabriel                    1302737 

 199 SEEMOC Team Serbia SER2           
            1 Nikolić, Dragan                       2077036 
            2 Bačanac, Ljubica                      2082999 
            3 Cvetković, Milan                       348523 

 200 SEEMOC Team Serbia SER3           
            1 Milovanović, Zoran                     888889 
            2 Babić, Jelena                         1401562 
            3 Zagorac, Djordje                       437223 

 201 SEEMOC Team Slovenia SLO6         
            1 Jevševar, Bojan                       2077852 
            2 Hribar, Anica                         2077785 
            3 Močnik, Silvij                        1401599 

 202 Vacant                            
            1 N.N.                                          
            2 N.N.                                          
            3 N.N.                                          

 203 Vacant                            
            1 N.N.                                          
            2 N.N.                                          
            3 N.N.                                          




W16  (7)    Start: 10:00:00    

  97 SEEOC Team Bulgaria               
            1 Georgleva, Niya                       8655953 
            2 Koeva, Velina                         1409404 
            3 Petrova, Jasna                        9101713 

  98 SEEOC Team Croatia                
            1 Pavlin, Paula                         2105108 
            2 Jerković Perić, Olga                  8231003 
            3 Vukelić, Dora                         2061276 

  99 SEEOC Team Moldova                
            1 Parascheva, Nicoletta                 1000308 
            2 Eriomenco, Iulua                      1300765 
            3 Pisaniuc, Olga                        1000312 

 100 SEEOC Team Romania                
            1 Galateanu, Daria                      2075028 
            2 Roman, Alexandra                      1401598 
            3 Divin, Judit                          2061648 

 101 SEEOC Team Serbia                 
            1 Krtinić, Mia                          2077040 
            2 Stuparević, Nina                      2077065 
            3 Najdanović, Nevena                    8080603 

 102 SEEOC Team Slovenia               
            1 Babič, Katja                          7210498 
            2 Tušar, Teja                           2069843 
            3 Pogačar, Ana Pia                      1425104 

 103 Vacant                            
            1 N.N.                                          
            2 N.N.                                          
            3 N.N.                                          




W18  (7)    Start: 10:00:00    

  81 SEEOC Team Bulgaria               
            1 Dermendzhieva, Mariya                 8627813 
            2 Dyaksova, Evangelina                  8082808 
            3 Dyaksova, Andreya                     8085808 

  82 SEEOC Team Macedonia              
            1 Serafimovska, Marija                  2046117 
            2 Jovanovska, Elena                     2046145 
            3 Serafimovska, Hristina                2046160 

  83 SEEOC Team Moldova                
            1 Corostiliova, Anastasia               1300788 
            2 Nadrag, Valeria                       1300759 
            3 Spinu, Ana                            1000311 

  84 SEEOC Team Romania                
            1 Raduly, Reka                          7210420 
            2 Marcu, Valentina                      8662377 
            3 Teca, Alina                           2107078 

  85 SEEOC Team Serbia                 
            1 Cirić, Lenka                          8257015 
            2 Talijan, Jovana                       2015215 
            3 Grozdanić, Jovana                     2077035 

  86 SEEOC Team Slovenia               
            1 Zavrl, Zala                           9011122 
            2 Razpet, Deja                          2077602 
            3 Poljanšek, Nika                       1398929 

  87 Vacant                            
            1 N.N.                                          
            2 N.N.                                          
            3 N.N.                                          




W20  (5)    Start: 10:00:00    

  49 SEEOC Team Bulgaria               
            1 Ivanova, Simona                       9999333 
            2 Acanasova, Elitsa                     8652507 
            3 Mitkova, Borislava                    9101712 

  50 SEEOC Team Moldova                
            1 Turcunu, Lucia                        1000317 
            2 Zacrevschi, Daria                     1000316 
            3 Staver, Adriana                       1000318 

  51 SEEOC Team Romania                
            1 Virag, Timea                          7205528 
            2 Galatean, Adela                       2075027 
            3 Neda, Agnes                           1006651 

  52 SEEOC Team Slovenia               
            1 Foški, Brina                          1401548 
            2 Gantar, Lara                          2077619 
            3 Ravnikar, Monika                      9002007 

  53 Vacant                            
            1 N.N.                                          
            2 N.N.                                          
            3 N.N.                                          




W21  (7)    Start: 10:00:00    

  17 SEEOC Team Bulgaria               
            1 Ivanova, Kristina                     8227777 
            2 Dyaksova, Antoaneta                   8087808 
            3 Ilieva, Iliyana                        502549 

  18 SEEOC Team Macedonia              
            1 Chkripesko, Meri                      2046111 
            2 Krzheska, Elenora                     2046110 
            3 Pekreska, Talija                      2046152 

  19 SEEOC Team Moldova                
            1 Naghifina, Julua                      1000319 
            2 Ribediuc, Galina                      8041989 
            3 Bundarerco, Natalia                   1000314 

  20 SEEOC Team Romania                
            1 Raduly, Annamaria                     7210418 
            2 Minoiu, Veronica                      8000401 
            3 Anghel, Andra                         8000410 

  21 SEEOC Team Serbia                 
            1 Perać, Sladana                        8209986 
            2 Stanojević, Olga                      1406647 
            3 Dokmanović, Dragana                   1428919 

  22 SEEOC Team Slovenia               
            1 Flerin, Mojca                         1404141 
            2 Flašker, Ajda                         2036371 
            3 Jeram, Nuša                           2052392 

  23 Vacant                            
            1 N.N.                                          
            2 N.N.                                          
            3 N.N.